درباره ما

تولید و تجارت خشکبار در منطقه آذربایجان میراثی چند هزار ساله است.خانواده کریمی آذر هم یک خانواده آذربایجانی است که از این امر مستثنی نمی باشد.کشاورزی و تولید محصولات باغی و خشکبار هم از اجداد این خانواده بر فرزندان به میراث نهاده شده است. فرزندان این خانواده هم در کنار تحصیل علوم روز از این مهم غافل نشده اند و در این زمینه فعالیت دارند و با انتخاب نام تجاری ایران خشکبار به فعالیت خود در این زمینه مشغول هستند. ایران خشکبار با ارائه محصولات کشاورزی از جمله خشکبار ، حبوبات و غلات همواره سعی در بهبود خدمات خود داشته است و در این زمینه هم موفقیت های زیادی را کسب نموده است و این موفقیت ها را مرهون اعتماد مشتریان خود می داند. در سالهای اخیر با توجه به تحریم ها موانع زیادی برای صادرات خشکبار بوجود آمده بود . برنامه ایران خشکبار برای پس از رفع تحریم ها بهبود بسته بندی محصولات است تا از این طریق بتواند در بازارهای بین المللی حضور فعال داشته باشد و آوازه محصولات ایرانی را با ارائه محصولات باکیفیت در بازارهای جهانی طنین انداز کند.

در حال حاضر ایران خشکبار با بهره گیری از باتجربه ترین پرسنل هم در جهت تولید بیشتر و هم بسته بندی مطلوب تلاش میکند. محصولات گردو ، بادام و کشمش تولید خود این شرکت می باشد و خشک کردن آنها کاملاً به روش سنتی و زیر نور مستقیم آفتاب انجام گرفته است.

ایران خشکبار در بهمن ماه ۹۴ در جهت ارائه خدمات بهتر و ایجاد زمینه مناسب برای خرید راحت تر ، فروش محصولات خود را به صورت الکترونیکی آغاز کرد.

بی شک نظرات شما مشتریان ارجمند ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر و درخور شان شما عزیزان یاری خواهد نمود . لطفاً هرگونه انتقاد یا پیشنهاد خود را با ما در میان بگذارید .

باتشکر سید طاهر کریمی آذر صاحب امتیاز و مسئول سایت ایران خشکبار

تلفن کارگاه (بسته بندی ) :

تلفن پشتیبانی خرید اینترنتی : ۳۷۶۲۳۴۰۴-۰۴۱

موبایل(کریمی آذر) : ۰۹۱۴۹۱۹۷۶۴۰

.

اعضای تیم

سید طاهر کریمی آذر          پشتیبانی فنی

سید مرتضی کریمی آذر       مدیر خرید و مدیر فروش

فرزاد جباری                       مسئول تیم بسته بندی

مشتریان چه میگویند؟؟؟